23 Ocak 2014

Vodafone Borcu Yoktur Belge Talebimi Yerine Getirmiyor.

Geçen ödemeyi unuttuğum borçla ilgili iş yerime icra kağıdı geldi ve maaşıma haciz konuldu. Bende gittim ödedim. Vodafone bayisinden borcumu kapattım ve Vodafone'u aradım borç yoktur belgesi istedim. İşlem oluşturuldu 10 gün içerisinde geleceği söylenildi kapattım. İki gün sonra geri ardım baktım talep sonuçlanmış. Kontörlü hatta olduğum için gönderilemezmiş onuda arayıp öğrendim bir bilgilendirme mesajı da yok.

Kısacası ben bu kağıdı 24 saat içerisinde istiyorum yoksa iş yerimden atılacağım. Borcumu ödedim eğer bana dönüş olmazsa yasal yollara başvuracağım. BTK gibi bir kurumumuz var. Vodafone'a yakışmadı bu hareket.
irtibat no:05312629*** bu no'dan acil dönüş bekliyorum. İş yerime bu kağıdı vermem gerekiyor.

Ali 96 Okunma

Cevaplar

  • Ali29 Ocak 2014

    bence vodafone çalışanları çok donanımsz işlerinden bi haberler.gelşişmeleri gerekir.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ocak 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.01.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön