29 Nisan 2013

Vodafone Borç Sms'i!

Tarafınızdan zamanında aldığım bir Vodafone hattı vardı zor bela kurtuldum boş duran hattan fatura da aldınız iyi güzel herşey yaptınız da şimdi de başıma ilhan hukuk denen bir büro bakıyor borcunuz yok o ona aktarıyor vs vs her halde ne kadar uzatırsam görüşmeyi o kadar kar ederim diyor ama bilemedim.

Sonuç olarak hattıma ait borcum var ise ki yok tüm borçlarımı ödeyip sizden kurtuldum. Yoksa bu ilhan hukuk sms bilgilendirmesini kapatıp benden uzak durun nedir arkadaş sinir stres sahibi yapıyorsunuz insanı bilinmeyen bir hukuk bürosu sitesi dahi yok nasıl bir kurumsallık ise. .

Metin 70 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın M***** Y***** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yasal takipte bulunan abonelere gönderilen toplu mesajlar için seçilen kriterlerde, borçlunun tüm GSM numaralarına mesaj gönderilmektedir. Yasal takipte bulunan başka bir borçluya ait telefon bilgileri içerisinde (akraba,tanıdık veya yanlış verilen irtibat) numaranız yer alması durumunda mesaj gönderilmiş olabileceğini belirtmek isteriz. 541215**** nolu hattınza ait herhangi bir borcun bulunmadığı ve Hukuk bürosuna gerekli bilgilendirmenin yapıldığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Metin 02 Mayıs 2013

    Ne zamana dönüş yapılacak acaba sizin firmanızın adını kullanıp telefon numarama bugün de sms geldi ilhan duman hukuk bürosuymuş arıyorum dosyası bizde yok diyor dikkate almayın diyorlar arkadaşım engelleyin o zaman bana gelen sms bilgilendirmesini silin nereye yazdıysanız başkasına aitse silin gitsin ne çekiyorum ben sizin derdinizi iyi ki kurtulmuşum sizin gibi sözde kurumsal olan bir firmadan... Tek derdim adam akıllı bir yetkili arasın sizin borcunuz yok bununla ilgili size sms veya farklı birşey gelmeyecek desin daha da benim o lanet hukuk büronuzla alakadar etmeyin.

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön