11 Şubat 2014

Vodafone Blackberry Q-Z10 Kampanyasından Ses Yok!

Vodafone, 28 TL x 24 ay Blackberry Q-Z 10 cihaz kampanyası için 25 ocak pazar günü gazetelere ilan verdi. Pazartesi Vodafone bayisine gittim. Bayinin kampanyadan haberi yok. Vodafone.com.tr'de kampanya ile ilgili bilgi yok. 7000 no'lu telefonu arıyorsunuz karşınıza insan çıkacak bir yönlendirme yok. Ben vodafone.com.tr üzerinde telefon numaram ile üye oldum ve site üzerinde mail attım 27 ocak da dönen yok. Sevgili Vodafone gazetelere ilan vermekle iş bitmiyor, tüketici olarak ne düşünmemi istiyorsunuz? Ben Blackberry Q 10 telefonu istiyorum.

Engin 114 Okunma

Cevaplar

 • Engin 17 Nisan 2014

  Bana şikayetimle ilgili yardımcı olunmadı

 • Engin 11 Şubat 2014

  Benimle değil oğlumla görüşülmüş. 05468800000 benim numaram. Ayrıca telefonu açan vodafone personeli, o kampanyadan bizimde haberimiz yok, siz gazete küpürünü bize gönderin demiş. İşte tam da bunu tarif ediyordum ilgisizlik. Bu ne pişkinliktir. Siz 25 ocak pazar günü hangi gazete de ne ilan verdiğinizi benden daha kolay ulaşabilirsiniz. Ben nereden bulayım gazeteyi. Lütfen medya reklamları ile ilgilenen bölümünüzle irtibata geçip bana somut bir cevap için geri dönüş yapın lütfen.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 11.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön