24 Ağustos 2013

Vodafone Bize Sorulmadan Paket Tanımlaması Yapmış!

Mart 2013'te ailem için aldığım hattıma onlara göre en uygunu olduğunu düşündüğüm için cebe göre tarifesini seçtim. Fazla konuşma yapmıyorlardı genelde ben arıyordum. Köyde oldukları içinde düzenli olarak lira yüklemeleri mümkün değildi.

Şimdi öğreniyorum ki 25 liralık bir paket tanımlanmış, 3 ayda bir yükleyecekleri lira daha ilk yüklemede uçup gitmiş ve bir ay sonrasında konuşmadıkları halde liraların nereye gittiğini bilememişler.

Buradan şunu net ifade diyorum sizin verdiğiniz kotaları tutturup prim kazanmak adına bayilerin yaptıklarına son verin. Paramızı da iade edin. Vodafone'a yakışan bu olur.

Ahmet 31 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet09 Kasım 2013

    benim maduriyetimi giderme adına konuyla ilgileniyoruzdan başka yanıt alamadım. Yapılan yne yanlarına kar kaldı.

  • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında tarafınıza ulaşılamadığı irtibat kurulması halinde mağduriyetinizin giderilceği bilgisinin aktarıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön