23 Ağustos 2013

Vodafone Biten Cihaz Kampanyasının Ücreti Yeniden Yansıtıldı!

2013 temmuz dönemine ait , faturamda mart ayında biten cihaz kampanyasının ücreti tekrar yansıtılmıştır. Bu konu ile ilgili şikayetimi 05.08.2013 tarihinde Vodafone çağrı merkezine bildirip şikayet kaydı açtırdım. Bu görüşmede 3 iş gününde konu ile ilgili tarafıma dönüleceği bilgisi verilmişti fakat tarafıma 3 iş günü içerisinde dönüş yapılmamıştır.

Daha sonraki yaptığım telefon görüşmelerinde değerlendirme süresinin sırasıyla 5 ve 10 iş gününe çıkartıldı. Şu an şikayetimin üzerinden 15 iş günü geçmesine rağmen konu ile ilgili tarafıma dönüş yapılmamıştır ve artık yaptığım telefon görüşmelerinde de bekletilmem ile ilgili tutarlı bir cevap alamamaktayım. Bu hatanın düzeltilmesini rica ediyorum.

Neslihan 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 530928****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde iade işlemlerinizin sağlandığı ve 31.08.2013 dönemine ait faturanızdan düşüldüğü tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Neslihan 26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, Konu ile ilgili hala herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Konu ile ilgili hassasiyetsiz yaklaşım sürmektedir.

  • Vodafone Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön