23 Mart 2013

Vodafone Bis Paketinin İptali!

Bundan 2-3 ay önce Elazığ merkez de yer alan Bemaş Baydilli vcm den cihaz almak için gitmiştim. giderken almayı düşündüğüm cihaz pocket cihazıydı yanlız kendilerinde cihaz kalmadığından blackberyy cihazı almak durumunda kaldım.

Almaya gittiğimde pocket cihazı ile ilgili tüm bilgilere sahiptim fakat farklı cihaz aldığımdan hazırlıksız yakalandım. hediye almak durumunda kaldığımdan da alıp çıkmak durumunda kaldım.vcm deki personeller bis paketinin ücreti olduğunu paketin tanımlandığını kesinlikle söylemediler.

Müşteri hizmetleri ile görüştüm iptal olmadığını belirttiler.ben o cihazı kullanmıyorum ve sizden bis paketinin iptalini rica ediyorum, bis paketinden bir kez bile kullanım yapmadığımı kontrol edebilirsiniz.

Seda 39 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 25.03.2013 tarihinde yapılan geri dönüşte tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. 2013-03-27 16:01 tarihinde Indirimli BIS paketinizin iptalinin sağlanmış olduğu görüntülenmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php? default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön