31 Ocak 2014

Vodafone Bis Adı Altında Ekstra Ücret Çıkardı.

2012 yılında blackberry 24 ay taahhüdü ile cihaz ve paket kampanyasına geçmiştim. Konuşma paketimin 29 TL + 13 TL bis paketi olacağını ilettiler fakat hiçbir zaman söyledikleri rakamları ödemedim 60 TL'nin altına düşmedi.

Bis adı altında sürekli ekstra ücret çıktı. Ödemeye devam ettim ve kendime yeni telefon alıp bis (sadece blacberry için) paketinden çıkıp normal internet paketi satın almak istediğimde iptal edemeyeceklerini, olursa da ekstra 127 TL ödemem gerektiğini söylediler.

Bu kadar saçma bir şey olamaz. Cihaz ve konuşma paketini anladık bitene kadar devam ama bis paketi neden iptal edemiyorlar. Anlam veremiyorum açıklamada yapamıyorlar. Müşteri memnuniyeti diye bir şey yok.

Sevda 30 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 31.01.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön