Vodafone Bir Üst Pakete Geçmek İçin Cayma Bedeli 70 TL İsteniyor.

Mehmet Ziya Y. |

15 yıl farklı bir operatör kullandım son 7 aydır Vodafone kullanıyorum. İlk deneme geçişinde devreden süper tarifesini kullandım, şimdi red tariflerine geçmek istediğimde 70 TL cayma bedeli yansıyacağı söylendi. Böyle bir saçmalık görmedim. Aylık faturamı 39 TL'den 75 TL'ye çıkaracağım, başka bir operatöre de gitmiyorum, daha üst pakete çıkacağımı bildiriyorum ayrıca ona da taahhüt vereceğimi söylüyorum, illaki cayma bedeli alınacak madem cayma bedeli ödeyeceğim, operatörü değiştirsem daha iyi. Ayrıca kendi şikayet hatlarına kayıt oluşturdum kimse geri dönüş yapmadı. Bu yaşadığım sıkıntıyı tüm çevreme de anlatıyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Aralık
  14:54

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet Ziya Y.
  03 Aralık
  11:41

  http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaştım hiç bir çözüm sağlanmadığı gibi geri dönüşte olmadı.

 • 02 Aralık
  10:33

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.