31 Ağustos 2013

Vodafone Bir Senede 13 Fatura Gönderiyor!

2012 yılı eylül ayında numaramı Vodafone'a taşıdım. 1 yıllık taahhüdüm 31 Ağustos 2013 tarihinde sonra eriyor. Ben Vodafone kullanmak istemiyorum ve taahhüdüm bitince aboneliğimi sonlandırmak istiyorum. 12 aylık taahhüt vermeme rağmen 13. ayın faturasının da her halükarda tarafıma yansıtılacağı müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede söylendi.

Ben 12 aylık taahhüt vermeme rağmen 13. ayın faturasının da kerhen tarafıma tahakkuk ettirilmesini istemiyorum. Bu nedenle hattımın taahhüt sürem dolduğunda kontörlüye çevrilmesi istedim, ancak bunun da mümkün olmadığını söylediler.

Ozgur 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 365 gün taahadüt süresi dolmadan pre gibi geçiş işlemi sağlamasında cayma bedel yansımaktadır. Cayma bedelsiz işlem sağlanamadığı bilgisini aktarmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön