22 Nisan 2014

Vodafone Bir Haftadır Numaramı Taşıyamadı!

Geçen hafta İstanbul Kartal Merkez Bankalar caddesindeki Vodafone'dan iki numaramı da taşımak için başvurdum ama hala bir dönüş yok. Taşınmazsa ikinci faturayı da boşuna ödemem gerekecek bu kadar mı zor Vodafone'a geçmek? O kadar reklamlar yapıyorsunuz öncelik müşteri memnuniyeti olsun.

216 517 **** no'lu telefondan bayiye ulaşmaya çalıştım bugün 11,30 civarı aradım çıkan bayan azarlayarak konuşma sesimi duyamadığını söyledi ama dövecek gibi görüşmeyi dinleyin anlarsınız.Dün site üzerinden 'mü[email protected]' kaç tane mail attım bir kış dönmedi.
Hattımı falan taşımayın, vazgeçtim.

Cemal 182 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 22.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, 541733**** numaralı hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön