26 Mart 2013

Vodafone Bir Gün Kullanıma Aylık Fatura Yollandı!

Geçen aya kadar abonesi olduğum Vodafone hattımı Avea'ya taşıdım. Mart 23 'ü itibariyle taşıma işlemim aktif oldu. Ancak 22 Şubat - 21 Mart arası olan dönem faturamı bu dönemden 1 gün 5 saat kullanım sebebiyle yine aynı miktarı fatura olarak yolladı. Aylık sabit ücret 0 TL olan faturamın kullanım ücreti altında geçen diğer ücretini kullanmadığım süreler için benden talep edemezsiniz. Faturamın düzeltilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde bu faturayı ödemeyeceğimi ve yasal yolla hakkımı arayacağımı belirtirim.

Ufuk 61 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk 29 Nisan 2013

  Bu konuda yazılan cevaba göre "Çıkan ilk dönem faturanızda bundle(toplu süre) ücretinin günlük olarak hesaplandığını belirtmek isteriz. Ancak bu durum iptal sonrası dönem faturası için geçerli olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz." bir günlük kullanım için yine bir aylık fatura ödemem gerektiği yazıyor. Bunu neye dayanarak söylüyorsunuz? Kendi yararınıza gelecek kurallar ekleyip, her zaman kullanıcıyı mağdur ediyorsunuz.

 • Vodafone Temsilcisi10 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 533615xxxx numaralı hattınızın kesim tarihinin her ayın 21. günü olduğu bilgisini hatırlatmak isteriz. 2013-03-21 - 2013-04-21 fatura dönemi tarihi içerisinde olan 2013-03-23 tarihinde farklı operatöre geçiş yaptığınız görüntülenmiştir. Çıkan ilk dönem faturanızda bundle(toplu süre) ücretinin günlük olarak hesaplandığını belirtmek isteriz. Ancak bu durum iptal sonrası dönem faturası için geçerli olmadığı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Ufuk 02 Nisan 2013

  Bu konuda geri dönüş hala olmadı. Fatura son ödeme tarihim yaklaşmaktadır, faturamı ödemeyeceğimi ve yasal hakkımı kullanacağımı belirtirim.

 • Vodafone Temsilcisi26 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön