Vodafone Bir Faturaya Çift Tarife Ödemesi Yansıtıyor!

Beyhan S. |

Vodafone çağrı merkezi beni arayıp taahhüt süreniz bitti avantajlı olan Avantaj 500'e geçin dedi 25 tl ama bu ay ki faturam 51 tl geldi. Sebebi ayın 6'sı hesap kesimi ama onlar tarife değişikliğini ayın 7'sinde yapıyor ve 1 gün için 25 tl fatura kesiyor. Ayıptır bu yaptığınız Vodafone. Bir faturanın iadesini talep ediyorum. Hatta gerekirse görüşme kaydının karşılıklı dinlenmesini talep ediyorum; tarafıma bu bilgi verilmedi.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Nisan
  23:05

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.03.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Beyhan S.
  23 Mart
  01:12

  cevap yok çözüm yok..siz cevap olan yazıyı görmüyomusunuz..sizlede bizlede dalga geçiyolar..

 • 17 Mart
  15:42

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.