08 Mayıs 2013

Vodafone Bir Fatura Daha Almak İçin Geçiş İşlemlerim Geciktirildi!

27 Mart 2012 günü Bimcell'e geçiş için başvurdum. Vodafone benden bir fatura daha almak için geçişimi 1 Nisan günü saat 00:56'da onayladı. Tek arama bile yapmadan bir fatura ödemek zorunda kaldım.

Hüseyin 48 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin09 Mayıs 2013

    Nakil işleminin yeni ayın ilk gününün ilk saati içinde olması çok ilginç. Mart ayının 27'sinde başvuru yaptığım halde neden dört günden fazla bir süre bekletilerek naklim geciktirildi. 0nu anlayamadım.

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Sayın H***** A**** Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınızın fatura kesim tarihinin herayın son günü olduğu ve taşıma işleminin yeni fatura dönemine girilmesinin ardından gerçekleşmesi sebebiyle fatura yansıdığı bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun bulunmadığı bilgisini aktarmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön