Vodafone Bir Dönemde İki Ayrı Fatura Çıkarttı!

Aykut A. |

Normalde kamu tarifesi kullanıyordum. Vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar ve aynı fiyata 12 ay taahhüt vermem halinde her yöne 1000 dk konuşabileceğimi söylediler. Onay vermem halinde aranılan güne kadar kullandığım tarife ücretini ve fatura kesim tarihine kadar kalan gün kadar da yeni tarife ücretini yansıtacaklarını belirtmişlerdi.

Yani her halükarda normal ödediğim 35 liralık faturamı ödeyeceğimi teyit ettirdim. Ancak fatura tutarı 69 TL olarak geldi. İki fatura ücretini de yansıtmışlar. Bunu müşteri hizmetleri yetkilisi bana açıkça belirtseydi kabul etmezdim. Müşteri hizmetlerine durumu belirtmeme rağmen çözüm bulmadılar bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar. Resmen haksızlık!

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aykut A.
  14 Eylül
  10:47

  Benim için tekrar karşıma çıkmaması gereken ve çıkmayacak olan bir firmadır

 • Aykut A.
  11 Eylül
  09:04

  Böylebir durum.mümkün değil çift fatura değil kullandığımız gün kadar faturalandırılacağı söylenmişti. Vodafone olarak sizi tercih etmek hataydı belki 35 lira kazanırsınız ama bir abone kaybettiniz, bu durumu da tüm vodafone kullanan arkadaşlarıma aksettireceğim

 • 11 Eylül
  08:49

  Değerli Abonemiz,

  Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz.
  Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”