09 Eylül 2013

Vodafone Bir Aydır Kapalı Olan Cihazımı Açamadı!

07. 08. 2013 tarihinde daha önce kayıt işlemini gerçekleştirip 2-3 ay kullandığım cihazımın 14. 08. 2013 tarihinde kapanacağına dair aldığım mesajla Vodafone abone merkezine gittiğimde bir imza eksik olduğunu ifade ettiler. Ben de aynı gün imza işlemini tamamladım. Bir hafta sonra yani 14. 08. 2013 tarihinde cihazım kapandı.

Geçen süre içerisinde defalarca bayii ile görüşmeme rağmen maalesef cihazım açılmadı. 05. 09. 2013 tarihine kadar da Vodafone tarafından cihazın henüz Telekomünikasyon üst kuruluna gönderilmediğini gördüm.

Bir ay sürecek bir işlem ise neden bir haftalık süre verilip sonrasında cihaz kapanıyor? 542 müşteri hizmetlerini 40 krş karşılığı aramama rağmen maalesef telesekreterle muhatap oldum.

Msami 39 Okunma

Cevaplar

 • Msami26 Eylül 2013

  Sizin kendinizden haberiniz yok. Cihaz açılalı 17 gün oldu. Demekki açılması sizinle ilgili bir durum değilmiş!...

 • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden Vodafone Cep Merkezi aracılığı ile yapılan cihaz kayıt işlemi sonrasında, evraklar genel merkezden toplu olarak BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) ya iletilmektedir. BTK (Bilişim Teknolojileri Kurumu) tarafından işlem sırasıyla cihaz kısıtlamaları kaldırılmaktadır. Bu bağlamda müdahalede bulunacağımız bir durum bulunmadığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Msami09 Eylül 2013

  Kapalı olan cihazım bugün saat 19.00 itibariyle açıldı. Kayıt işlemi gerçekleştirilmiş. Defalarca bayiye gidip geleceğime keşke ilk hafta şikayet olarak buraya yazsaymışım. Sorunların çözümü burada daha kolay.

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön