25 Kasım 2013

Vodafone Bir Ayda İki Paket Faturası Çıkardı!

Bir ayda iki farklı paketin faturasın çıkardınız. Sözlü olarak bana böyle diyorsunuz fakat fatura detaylarından bana çıkan fatura kalemlerinin karşılığında vergi ve toplu görüşme yazıyor. Faturamda bana ödetmek istediğimiz red classic ve mini avantaj paketinin ayrıntıları bile yok. Beni abone yapan bayi ve beni başından atan, yüzüme telefon kapayan, şikayet dilekçesi oluşturmayan Vodafone müşteri hizmetleri yarından tezi yok tüketici mahkemesine vereceğim. Bayiniz beni bilgilendirmeden el altından telefon satmak için bana kağıtları imzalattı. Hatanızı biliyorsunuz.

Oğuzhan 193 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Kasım 2013

    "Değerli Abonemiz, Şikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.11.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi26 Kasım 2013

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön