28 Ağustos 2013

Vodafone Bir Ayda İki Fatura Gönderdi!

Vodafone'dan arayıp bir önceki tarifemin süresinin dolacağını ve süre dolmadan aynı şartlarda farklı bir kampanyalarının olduğu bilgisini verdiler. Geçişiniz sağlanacak denildi.Hatta aynı işlemle ilgili iki kere arandım ilkinde yapmamışlar.Geçişim bilinçli olarak 1 gün sonra yapılmış ve ben 1 gün için 1 fatura daha ödedim.Hiç bir şekilde bilgilendirilmedim. Müşteri hizmetlerinden ise' Fatura şikayetiniz incelendi ücretlendirmede hata yoktur ' diye mesaj geldi.1 yılda 13 fatura oh ne güzel.Hakem heyetine de başvuru yapacağım.

Fatma 49 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 14 Şubat 2014

    Söz konusu durumu ilgili mercilere iletmiş bulunuyorum ne yazık ki Vodafone yanlı davranarak hareket etmiştir.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili tarafınıza aktarılan kampanya detayları incelendiğinde verilen bilgilerin prosedüre uygun olduğu ve tüm detayların paylaşıldığı anlaşılmıştır.Hattınıza çıkacak olan ilk faturanızda bir defaya mahsus çift paket yansıyacağı bilgisi verilmiş olup,onayınıza istinaden işlem sağlanmıştır.Bu bağlamda ücretlendirilmenize yönelik sorun bulunmamaktadır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2013

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön