07 Nisan 2014

Vodafone Bir Ayda 2 Fatura Aldı!

Vodafone müşteri hizmetlerinden aradılar kampanyanız bitiyor 1 yıl daha taahhüt verin aynı şartlarda yeni kampanyaya başlatalım dediler. Bende okey dedim.Daha sonra bana 2 fatura birden yansıttılar.Hem önceki kampanyam dolmadığı için eski kampanya faturasını hemde yeni kampanya faturasını.Kampanyam bitmeden beni neden aradılar.Aradılarsa neden eski taahhüdümün günü dolunca yenisine geçirmediler.Müşteri hizmetlerine bildirdim ses kaydını dinledik size konu hakkında bilgi verilmiş deyip geçiştirdiler.Böyle bir şey ne duydum nede gördüm. Vodafone gibi kurumsal bir şirketin bu şekilde kazanacağı üç beş kuruşa ihtiyacı var mı anlamakta güçlük çekiyorum.

Şaban 47 Okunma

Cevaplar

 • Şaban 11 Nisan 2014

  Bana bliğilendirme yapılmadı.Bahse konu olan hattı Ben kullanmıyorum.Bilgilendirme yapılması gereken numarayı daha önceden verdim.Ayrıca Benden fazla alınan 25 TL geriye iade edilinceye kadar Vodafone benim için bir hiçtir.Koskaca Kurumsal bir şirketin vatandaşın küçük paralarına ihtiyacı olmaması lazım.Benim şikayetimin aynısını bu sitede okudum demekki bu iş sürekli oluyor.Benim mağduriyetimin giderilmesini ve Müşteri hizmetlerindeki personelinde bu konuda eksik olduklarının kabul edilerek özür dilenmesini müşteriniz olarak bekliyorum.

 • Şaban 11 Nisan 2014

  Kesinlikle bundan sonra Bu firmadan hizmet almayı düşünmüyorum.Bu sorunum çözülmezse Bu hattımıda başka servis sağlayıcıya taşıyacagım.

 • Vodafone Temsilcisi11 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.04.2014 ** tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi07 Nisan 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön