09 Eylül 2013

Vodafone Bir Ay İçinde İki Tarife Yükledi!

İki yıl önce Vodafone HTC Wildfire S telefon kampanyasına katıldım ve tabiki iki yıl kullanım taahhüdü verdim. İki yılın dolacağı son ay yani 23. ay Vodafone müşteri hizmetlerinden arayıp bir yıl daha kullanım taahhüdünde bulunursam size 500 dakika 30 TL'lik tarifenin 25 TL'ye kullandırılacağı söylendi. Ben düşüneceğimi söyleyip değerlendireceğimi söyledim o an işlem yapılmamasını söyledim.

Bir kaç hafta sonra arayıp bir yıllık kullanım karşılığında 500 dk. ve 25 TL aylık ücreti kabul ettiğimi belirttim. Yeni dönem ilk faturası geldiğinde gördüm ki 51 TL fatura edilmiş. Gerekçede bir ay içinde iki tarife almam imiş. Ben böyle talepte bulunmadım. Bana 200 dk. bile yetiyor. Şikayetçiyim.

Rıfkı 55 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi25 Eylül 2013

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanarak müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz dinlenmiştir. Tarafınıza yapılan kampanya sunumunda işlemin anlık bir şekilde yapılacağı, bu işlem nedeniyle ilk çıkacak faturanıza bir defaya mahsus olmak üzere çiftbundle (çift toplu süre ücreti) ücretinin yansıyacağı bilgisi tarafınıza verilmiş ve alınan onay ile işlemin gerçekleştirildiği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş” "

 • Rıfkı16 Eylül 2013

  aboneliğimi sonlandıracağım..

 • Rıfkı11 Eylül 2013

  daha öncede bir ay içinde iki tarife yüklenmesi konusunda yazdım..firma anında cevap verdi,sizi arayıp bilgilendireceğiz,müşteri hizmetlerini ararsanız sorunu çözeceğiz diye yanıtta bulundu..fakat uygulamaya gelince kesinlikle en ufak bir icraat yok..ilgili firma sorunla ilgilenir gibi gözüküp oyama taktiği izliyor..

 • Rıfkı10 Eylül 2013

  bir ay içinde iki tarife yüklenmesi ile ilgili 555 4877340 no'lu hattım için şu ana kadar hiç bir işlem yapılmadı..arayacağız diye sadece geçiştiriyorlar yapılan her hangi bir işlem yok..

 • Vodafone Temsilcisi09 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön