06 Şubat 2014

Vodafone Bilgim Ve Yetkim Dahilinde Olmadan Hat Açılmış!

Vodafone sözde adıma kayıtlı hatlarla kesinlikle ne imzam nede yetkim yoktur ve bu hatlar faturalı olup 2012 beri aktif olup;hatların fatura borçlarından dolayı icra sürecinde olduğunu aradan 2 yıl sonra telefonuma(ilhan hukuk bürosu (0212 217 3166)dan gelen sms le bildirilmiştir. Bu hatlarla kesinlikle ilgim yahut imzam yoktur ve şuan çok mağdur durumdayım. Açılan hatlardan dolayı icra sürecindeyim. Affınıza sığınarak şunu belirtmek isterim ülkemizde asgari ücretle çalışan vatandaş olarak bu faturaların bana ne kadar maddi hasarlar bırakacağını tahmin edersiniz.

İsrafil 304 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön