Vodafone Bilgim Olmadan Yapılan Abonelik!

Sibel K. |

Vodafone hattı 7070 eğlence paketine bilgim olmadan üye yaptı. ilk ay 10 TL 2. ay 8. 60 ücret kestiler. Paketi iptal ettirdim fakat paramı iade etmediler.Vodafone gibi bi şirket sormadan bilgi vermeden nasıl yapar?

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  13:52

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden 543829**** nolu hattınıza ait özel servis kullanımına yönelik hizmeti veren firmadan bilgi talep edilmiştir.

  Firma yanıtı ektedir;

  " Abonenin 7070 “fal” servisindeki üyeliği iptal edilmiştir, aboneden 9,60 TL aylık üyelik bedeli tahsilat yapılmıştır. Abone “günün sözü,top5 ve sözlük” servislerinden tekil içerik ürün alımı gerçekleştirmiştir. Her bir tekil içerik sorgulama için 2 TL tahsilat yapılmıştır.Tekrar ürün alımı olmadıkça ücretlenme yaşanmayacağını belirtmek isteriz. "

  Özel servislere abonelik veya servis kullanım işlemleri abonelerin tercihine bağlı olarak yapılmaktadır.
  Vodafone şebekesi sadece hattın kullanılması yönünde hizmet vermekte olup, özel servislerin farklı firmalar tarafından hizmete sunulduğunu hatırlatmak isteriz.

  Hizmeti veren CE firmasına ait Müşteri Hizmetleri numarası 5427573332’dir. İlgili firmaya ait Müşteri Hizmetlerine 7 gün 09:00-18:00 saatleri arasında ulaşabilirsiniz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mart
  11:39

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Müşteri Hizmetleri