Vodafone Bilgim Olmadan İnternet Paketim İptal Edildi.

Merve G. |

Benden habersiz net paketim iptal oldu. 9 gün boyunca mesaj gelmiş data kullanımı yaptığıma dair sonra müşteri hizmetlerini aradım benim iptal ettiğimi söylediler. Bende ısrarla iptal için işlem yapmadığımı söyledim ses kayıtlarımın dinlendiğini söylediler. Buna da inanmıyorum müşteri hizmetlerinin yaptığı hata eminim ayrıca iptal işlemi yapmış olsam bana mesaj gelmesi gerekiyordu.

Hiçbir şekilde bana mesaj gelmedi. Bunu Vodafone shoplardaki çalışanlarda müşteri hizmetleri de söyledi. Şikayette bulundum problem olmadığı söylediler ailem ve ben kaç yıllık Vodafone üyesiyiz şuan soğudum bu firmadan. Tüketici haklarına şikayette bulunacağım sonuna kadar haklıyım.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mart
  11:51

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  18.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."" "

 • 17 Mart
  15:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.