20 Şubat 2014

Vodafone Bilgim Olmadan Hat Açmış.

Vodafone operatörünün ve alt bayilerininin benim bilgim dışında faturalı veya kontörlü hat ve cihaz kampanyalarından benim bilgim dışında kimlik bilgilerim kullanılarak hat düzenlemiş olmaları beni mağdur etmiştir. Bununla ilgili olarak yasal süreci başlatmış olduğumu bildirir ve bundan sonra herhangi bir şekilde kurum ya da kuruluşlar tarafından bu şekilde düzenlenen hatlarda sorumlu olmayacağım bildirir, gelecek olan faturaların tarafımca kabul etmediğimi kamuoyuna duyururum. Mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Bayram 154 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi17 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 17.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi21 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön