07 Şubat 2014

Vodafone Bilgim Haricinde Tarife Değişikliği Yapılmış!

Vodafone'dan adıma kayıtlı gsm hattımı bir süreliğine yaşlı ve aklı bu konulara hiç ermeyen anneme verdim. Faturasını benim ödediğim hat geçen ay birden 3 katına çıktı. Vodafone annemi arayıp benim adıma kayıtlı hattın tarifesini bu daha iyi diyerek annemle konuşup değiştirmiş annemin yaptığı şeyden bile haberi yok.

Müşteri hizmetlerinden durumu anlatınca bildiğin fırça yedim bugün İzmir Güzelyalı Vodafone bayiine gittiğimde de benzer bir manzara orada ki görevli kullanıcı oysa yapar dedi kestirip attı. Sözleşme örneği istedim ben size vermek zorunda değilim gibi bildiğiniz mahalle ağzıyla dışarı kovuldum. Şu anda Vodafone İngiltere'ye bu konuyla ilgili bir mail hazırlıyorum böyle bir şey olmaz!

Aykut 85 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi19 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Aykut 10 Şubat 2014

    vodafone her şikayete aynı metni kopyala yapıştır yapıyor çözüm süreci diye bir şey yok ne arandım ne soruldum.

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön