19 Nisan 2013

Vodafone Bilgim dışında Tarifeme Kullanmadığım Harici Servis Ücreti Eklenmiş!

31/03/2013 14:58 tarihinde faturama içerik -2977 Başarı açıklamasıyla 12, 37TL lik bedel BİLGİM DIŞINDA eklenmiş. Müşteri hizmetlerini aradığımda Durumdan benim haberim olduğu bilgisini Başarının ücret kestiği sistemdeki bir butona vs. tıklandığında oluştuğunu söyledi. İlgili tarihte benim eriştiğim sitelerin vs. bilgilerine de erişemiyorlar.

İyi o zaman ben de bir siteye bir buton koyayım hasan amca o butona tıklamasa bile tıklanmış gösterip "Hasan Amca butona tıkladı durumdan haberi var Adamın numarası da bu...(3G den tespit) siz onun faturasına bedeli ekleyin ben sizden alırım..."Ben hiçbir sistemden bir hizmet veya ürüne de onay vermedim. Başarı verdiğimi söylese bile yasal iade hakkımı istiyorum.

Muratcan 42 Okunma

Cevaplar

  • Muratcan 25 Nisan 2013

    Aynen tekrar ediyorum satın almaoayının o butona değil direkt bana sorulması lazım. Parayı buton ödemiyor ben ödüyorum..

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 507351xxxx numaralı hattınızda servise ait aboneliğiniz bulunmamaktadır. Samsung s8500 model cep telefonu üzerinden wap bağlantısı kurularak Samsung wap sayafası üzerinden 31.03.2013 tarihinde saat14:58’de call of duty 7 isimli oyunu satın alınmış olduğu bilgisine ulaşılmıştır. Bu içeriğin ücreti hattınız üzerinden alınarak işlemleri tamamlanmıştır. , Yeni bir içerik almadığınız sürece hattınız üzerinden ücret alımı olmayacağı bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön