Vodafone Bilgim Dışında Tarife Tanımlanmış!

Tacettin Serhat K. |

Ben bundan 1 ay önce Vodafone'a geçtim.Geçtiğim zaman tarife seçemedim.Çünkü 3 ay dolmadan tekrar Vodafone'a geçtiğim için seçemedim.Bende sürenin dolmasını bekledim ve bu arada hiç bir tarife seçemedim.Süre dolduktan sonra Duble1000 tarifesine geçmek istedim.Fakat tarifem yeni özgür genç olduğu için geçemedim.Fakat daha önceden de söylediğim gibi ben böyle bir tarife seçmedim ve böyle bir öneride de bulunmadım.Nasıl oluyor da benim her hangi bir bilgim olmadan böyle bir tarife seçiliyor? Şuan hiç bir tarife seçemiyorum ve kaldım ortada.Bunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Temmuz
  20:03

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”