24 Ocak 2014

Vodafone Bilgim Dışında Taahhüt Yapmış!

Adıma kayıtlı 4 adet Vodafone kurumsal hatlarımı Avea'ya taşıdım ve bana Vodafone'dan son fatura 700 tl geldi nedenini öğrenmek için Vodafone kurumsalı aradığımda 12 ay 1 tl taahhüdüm olduğu söylendi. Oysa benim bilgim dahilinde değildi zaten Vodafone hatlarım alınırken 4 hattım için toplam 140 tl'ye anlaşmıştık fakat ilk ay hariç faturalarım hep yüksek geldi.

Bende buna istinaden Avea'ya geçtim taahhüdüm olduğu bana Vodafone tarafından bildirilseydi numara taşıma esnasında işlemi iptal ederdim fakat bildirilmedi ve şuan mağdurum. Gerekli tüm yerlere ve mercilere başvuracağım.

Erol 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi24 Ocak 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön