15 Ekim 2014

Vodafone Bilgim Dışında Sözleşme Feshi!

2013 kasım ayında Vodafone ile bir sorun yaşadım sağ olsun site sayesinde çözüldü fakat paketim her yöne 750 dak. 34 tl ve 1 tl ye her yöne 250 dak konuşma ve 250 mesaj paketine geçtim. Paketim bu şekilde olmasına rağmen 3 ay önce yılı dolmadan her yöne 250 mesaj ve 250 dak konuşma paketinden çıkartılmışım buna istinaden de faturalarım yüksek geldi.

Müşteri hizmetlerini aradım şikayetimi ilettim. 48 saat içerisinde dönüleceği söylendi ama aradan 1 hafta geçti söylenmedi. Tekrar tel açtım bu sefer yine aynı cevap 48 saat içerisinde dönüleceği bu sefer daha önce aradığımı ve aynı cevabı verdiğiniz dediğimde en kısa zaman dendi. En kısa zaman yine bir hafta oldu Vodafone'dan ses seda yok.

Hüseyin 1.303 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Aralık 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,22.12.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Hüseyin31 Ekim 2014

    bir ay oldu hala çözüm üretemedi ne diyebilirim ki

  • Vodafone Temsilcisi15 Ekim 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön