Vodafone Bilgim Dışında İşlem Yapıldı!

Sonay K. |

Ben Vodafone nun taahhütlü faturalı hattını kullanmaktaydım. Son üç aydır hat ile hiç bir işlemim olmamıştır. Fakat taahhütümün dolumuna 6 gün kala şahsım haricinde biri arayıp vodafone müşteri hizmetlerinden taahhütümün iptali işlemini gerçekleştirmiştir. Bu nedenle bana tan 277 lira fatura gelmiştir. Bu işlemin nasıl gerçekleşmiş olacağını araştırıyorum. Vodafone tarafından başıma gelen bu olayı tüm kullanıcılarıyla paylaşacağım ve başka bir operatöre geçmesini sağlayacağım. Hat sahibi dışında nasıl işlem gerçekleşir anlamış değilim. Vodafone için büyük kara bir leke.

Etiketler :

Usulsüz Hat İşlemleri Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sonay K.
  09 Mayıs
  11:11

  Ben bu hattı yaklasık uc aydır kullanmıyorum yanı bu hat baska bır numaradan aranmıs ve bu sekılde ıslem yapılmıs kesınlıkle tarafımın bu ıslem hakkında bılgısı yoktur. bu ısın pesını bırakmayacagımıda belırtmek ısterım.

 • 09 Mayıs
  08:40

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,53731****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde Müşteri Temsilcimiz ile ilgili görüşme kaydınız değerlendirildiğinde tarafınızdan alınan onay ile kampanya çıkış işlemlerinizin gerçekleştirildiği tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirmenize yönelik müdahale edilemediğinin bilgisini iletmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.