06 Ocak 2015

Vodafone Bilgim Dışında İptal Edilen Telefon Sözleşmesi!

Vodafone ile geçen sene cihaz sözleşmesi yaptım, geçen ay bana mesaj atılıp sözleşmenin iptal edildiği bilgisi geldi. Akşam Vodafone'a dönerek benim bilgim dahilde sözlü veya yazılı bir talepte bulunmadım dedim ancak onlar bana cep merkezine gelerek sözlü bir bildirim yapmışsınız dediler Ben itiraz ettim 15 gün sonra itirazım kabul edilmedi, cep merkezi haklı bulundu ve bana 665 TL fatura çıkarıldı. Ben Vodafone'dan memnunum ama bu yüzden mağdur olmam manidar, ben talimat vermedim diyorum onlar cep merkezine dayanarak verdin diyorlar. Tüketici memnuniyeti yok mu?

Harun 271 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi14 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.01.2015 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Harun 12 Ocak 2015

    Vodafone ile tüketici hakları mahkemesine gittik hiçbir çözüm önerisinde bulunmadılar. Yetkileri yokmuş iptal ederken yetkili ama yanlış iptal ettiniz yetkili değil.

  • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2015

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön