Vodafone Bilgim Dışında İnternetimin Açılması!

Gazi Ayhan A. |

18/11/2014 sabah 09:08 saatleri arasında cep telefonuma gelen 7. TL tutarında data kullanımı yaptığınız diye 1 adet mesaj geldi. Kamu hattı kullanıyorum. Hattımı açtırırken internet ile ilgili hiçbir uygulamanın ve özellikle internet bağlantısı ve GPRS uygulamalarının olmamasını var ise de kapatılmasını defaten müşteri hizmetlerine ilettim.

Nedense bilgim dışında internetim sizin tarafınızdan açılıyor. 101.00 TL fatura miktarı olana kadar da hiçbir bilgi verilmiyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda kapalı olduğundan emin olduğum internetimin açık olduğunu ve kullandığımı beyan ediyorlar. Adıma kayıtlı telefon haricinde 2 adet daha Vodafone hattım bulunmaktadır. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Kasım
  12:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.