06 Şubat 2014

Vodafone Bilgim Dışında Farklı Tarifeye Geçirdi.

2014 Ocak ayı içerisinde devreden süper pakete (500 dk+500 sms+2 gb internet=39 tl) geçmek için başvuru yaptım. Hem bayii kanalından hemde 542 no'lu müşteri hizmetlerinden. Bana iki taraftan da fatura kesim tarihinde yeni kampanyaya geçmemi söylediler. Hem kullandığım tarifemin aylık ücretini ödeyeceğimi hemde yeni tarifemin ücretini ödeyeceğimi söylediler. Bende kabul ettim. Hatta 542 no'lu müşteri temsilcisi, ileri tarihli taahhüt vererek otomatik olarak tarifeye geçiş yapılacağını söyledi. Bu sabah 500 dk+500 sms+1 gb=49 tl tarifeye geçişimi sağlamışlar, çünkü benim geçmek istediğim tarifemin kampanyası 31 ocak günü sona ermiş. Bu konu hakkında kesinlikle bilgi verilmedi. Bu etik dışı.

Serhat 24 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 10.02.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön