06 Şubat 2014

Vodafone Bilgim Dışında 2. Kez Cihaz Satışı Yapmış, Faturam Yüksek Geliyor

9 eylül 2013 tarihinde Vodafone bayilerinden birinden taahhütlü olarak bir iPhone 5 cihaz satın aldım. Fakat benim bilgim dışında faturama ikinci bir cihaz satılmış göstererek faturamın bana söylenen tutardan daha fazla olduğunun farkına vardım. Defalarca müşteri hizmetleri ile ve bayi ile görüşmeme rağmen hiçbir düzeltme yapılmadı aylardır uğraşıyorum ne yapmalıyım.

Sevil 169 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 08.04.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sevil10 Şubat 2014

    ASLA TERCİH ETMEM VODAFONE ŞİRKETİ HİÇBİR ŞEKİLDE YARDIMCI OLMUYOR OLMADIHER KONUŞTUĞUM MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ FARKLI BİR TUTUM SERGİLİYOR YANLIŞ BİLGİLENDİRMELER YANLIŞ YÖNLENDİRMELER VE HALA HATTIMDAKİ SORUN ARTARAK DEVAM ETMEKTEDİR.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön