Vodafone Bilgili Mesajları Gelmiyor!

Muhammed Naci B. |

Vodafone Freezone'luyum ve internet paketi üyeliğim var. 2 gün önce yenilendi sonra gelen bir mesajda daha avantajlı olduğunu düşündüğüm bir kampanyanın bilgi mesajı geldi. Bende kabul ettim bunun üzerine 2 gün önce yenilenen İnternet paketimin bana verdiği sabah 9 akşam 9 promosyonu silinmiş bununla alakalı bir bilgilendirme mesajı almadım ve promosyondan kullanıyorum zannederek konuşmaya devam ettim ve bütün liralarım bitti. Verilen promosyonun silinmesi zaten bir soru işaretiyken bir de üstüne bilgilendirme yapılmaması üstelik birde müşteri hizmetlerinde ki yetkilinin beni telefonda 15 dakika bekletmesi ve özür dileyeceği yerde yapabileceğim bir şey yok demesi..

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme Kampanya/Promosyon Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Haziran
  15:34

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  23.06.2014 tarıhınde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 19 Haziran
  10:39

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş