14 Mayıs 2014

Vodafone Bilgilendirme Yapmadan Kartımdan Çekim Yapmış!

İlk olarak faturalı hat ile Vodafone'a geçme hatası yaptım. Sonrasında iptal etmemek adına hattımı kontörlüye geçirdim. Bu işlemi de müşteri temsilciyle gerçekleştirdim ve tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Kontörlü hatta geçiş yaparken bilgilendirme yapılması gerekirdi.
Bir süre kontörlü kullandıktan sonra numaramı başka operatöre taşıdım tarafıma herhangi bilgilendirme yapılmadan kredi kartımdan 103,20 TL çekilmiş. Tutarı görünce müşteri temsilcisiyle görüştüm verilen cevaplardan tatmin olmadığım için yasal yollarla hakkımı arayacağım.

Emine 123 Okunma

Cevaplar

  • Emine 14 Mayıs 2014

    Müşteri temsilcisi ile görüşmemizde hattan ayrılmayın sizi konuyla ilgili birime aktarıyorum dedikten sonra 10 dk bekletmekte neyin nesi? İlk önce çalıştırdığınız kişileri bilgilendirin de müşterisine cevap verebilsinler.

  • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön