Vodafone Bilgilendirme Yapmadan Kartımdan Çekim Yapmış!

Emine A. |

İlk olarak faturalı hat ile Vodafone'a geçme hatası yaptım. Sonrasında iptal etmemek adına hattımı kontörlüye geçirdim. Bu işlemi de müşteri temsilciyle gerçekleştirdim ve tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. Kontörlü hatta geçiş yaparken bilgilendirme yapılması gerekirdi.
Bir süre kontörlü kullandıktan sonra numaramı başka operatöre taşıdım tarafıma herhangi bilgilendirme yapılmadan kredi kartımdan 103,20 TL çekilmiş. Tutarı görünce müşteri temsilcisiyle görüştüm verilen cevaplardan tatmin olmadığım için yasal yollarla hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz İşlemler Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine A.
  14 Mayıs
  13:23

  Müşteri temsilcisi ile görüşmemizde hattan ayrılmayın sizi konuyla ilgili birime aktarıyorum dedikten sonra 10 dk bekletmekte neyin nesi?
  İlk önce çalıştırdığınız kişileri bilgilendirin de müşterisine cevap verebilsinler.

 • 14 Mayıs
  11:00

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."