Vodafone Bilgilendirme Yapamıyor.

Rahmi G. |

Kısaca: Arkadaşlar yurt dışı aramalarım için Vodafone'dan 17 tl karşılığı 30 dakika paketi aldım. Gelen sms'de paketimin tanımlandığı yazıyordu. Onay mesajından yarım saat sonra Meksika'yı aradım. Yaklaşık 2 dakika görüştüm. Sonra baktım ki 5 tl'm uçmuş.

Müşteri hizmetlerini arayıp söylememe rağmen avans kontör açık olduğundan - 2 tl'ye düştüm. Ayrıca paketimden ne kadar kullandığımı neden 5 tl düştüğünü Vodafone'dan kimse bilmiyor. Sadece düşüş doğru deniyor. Peki madem 5 tl düşüş oldu nedenini söylemek bu kadar mı zor. Sonuç: Vodafone =para = hizmet neredeyse sıfır.

Etiketler :

Bilgilendirme Yurtdışı Görüşme Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Mayıs
  13:55

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup,
  2014-05-02 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,
  hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Rahmi G.
  01 Mayıs
  15:02

  Hala gelen bir cevap yok. \"Efendim en kısa sürede ilgileniyoruz\" ne demek? Sizin kısa süre anlayışınız kaç gün ? Ay mı, yıl mı ya da nasıl olsa parasını alamaz sonra söylenir, unutur şeklinde mi ?

 • 23 Nisan
  15:17

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.