Vodafone Bilgilendirme Sorunu!

Orhan Serkan C. |

16 Mayıs 2013 günü Vodafone müşteri hizmetlerinden bir bayan beni arayarak,hattınızın mevcut tarifesinin bittiğini aynı tarifenin(250+250 dk) devam etmesini istiyor musunuz diye sordu,aynı tarifenin 25 TL olacağını belirtti,bende aynı tarifeme devam etmek istiyorum dedim ve onayladım.

Haziran ayında gelen faturamı gördüğümde 50,30 TL şeklinde bir fatura geldi.Durumu Vodafone müşteri hizmetlerini arayarak ilettim.Bana söylenen mevcut tarifeniz devam ederken aynı tarife değişikliği yaptığımdan dolayı bana bu şekilde bir fatura gelmiş.Bana bunu tarife değişikliği için ararken neden bildirilmediğini sordum,çağrı merkezinde çalışan şahıs bunun ısrarla bildirildiğini iddaa etti.

Etiketler :

Bilgilendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Haziran
  16:51

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.