Vodafone Bilgilendirme Mesajları Gelmiyor!

Cihan E. |

6 nisanda “değerli abonemiz hediye 1 gb data kullanım hakkınızın %80’ını kullanmış bulunuyorsunuz” diye mesaj aldım. Daha sonra 12 nisan saat19:13de ise tebrikler günlük 5tl data kullanımını aştınız diye mesaj gönderiyor daha sonra ise 1 gb data hakkınızın %100 kullandınız diye uyarı mesajı gönderiyor. Uyarı mesajı bayağı bir geriden geliyor, müşteri hizmetlerini arayıp durumu ve mağduriyetimi dile getiriyorum yapacağımız birşey yok mecbur ödeyeceksiniz diye bir ibare kullanıyorlar.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Aşımı Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  16:37

  Değerli Abonemiz,

  Şikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede,hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir.  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Cihan E.
  22 Mayıs
  14:49

  21/06/2013 SAAT 14:34 de vodafone genel merkezinden arayan görevli arkadaş yapmış olduğum şikayetimde herhangi bir sorun olmadığını ve sorunun benim kendime göre olduğunu 24 saat içerisindeki mesajlara müdahale edemediklerini ve gidişatın bu şekilde olduğunu ifade etti ama ben bu durumun haksız bir kazanç elde edilmekte olduğunu düşünüyorum ve mağduriyetimin giderilmesi için ne gerekiyorsa yapacağım bu durum bir değil iki değil hemen hemene her ay yaşamış olduğum bir sorun.

 • 21 Mayıs
  14:36

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.