Vodafone Bilgilendirme Maili Anlam Karmaşasına Sebep Oldu!

Sümbül K. |

Sim kart değişikliği ile ilgili yapmış olduğum şikayete olumsuz geri dönüş yapan yetkililere garanti süresi konusuna deyinen bir cevap ve bir mail atmam üzerine gelen mailden bir cümle şu şekildedir. 'Sim kartlara yönelik garanti süresi 2 yıldır. Ancak uygulamanın geçerli olması için sim kartın alındığı an itibari ile sorunlu olması ve abonelerimiz tarafından hiç kullanamaması gerekmektedir. '

Bu nasıl bir açıklamadır. Ben sim kartı alacağım, bozuk çıkacak ama kullanmayacağım, bozuk olduğunu nasıl anlayacağım peki? Ekstra olarak sizin bunu garanti kapsamındaymış gibi yansıtmanız kadar anlamsız birşey olmaz.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Haziran
  19:43

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, hat açılımı yapıldıktan sonra simkart cihaza yerleştirildiğinde kullanım sağlanamaz ise garanti kapsamında ücretsiz değişim gerçekleşmekte olduğunu belirtmek isteriz.

  Tüm abonelikler için simkart değişikliği ücretli işlemler arasında olup, görüş ve eleştirileriniz ilgili birimler ile paylaşılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Haziran
  15:46

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”