Adem E. Teşekkür Mesajı

Vodafone müşteri hizmetleri yetkilisine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.Sorunu çözmek için ellerinden geleni yaptılar.

Vodafone Bilgilendirme Hatası Yaptı!

Adem E. |

Ben 30.09.2013 tarihi itibari ile Vodafone Es.Avantaj Mini Süper tarifesine 1 yıllık sözleşme imzaladım. Sözleşmede 35 TL'ye konuşma ve üç aylık sms paketi hediye verildi.Sözleşmeye istinaden hattımızı kullanmaya başladık.

Sanırım 19.10.2013 tarihinde Vodafone servis sağlayıcısında bir sms geldi. Bedava sms paketinizi iptal ettirmezseniz 21.10.2013 tarihinden sonra ücretlendirilecektir diye. Biz de fatura yüksek tutarda gelmesin diyerek hemen iptal yazdık gönderdik.O da ne bizim bütün hediye sms'ler iptal olmuş.

Bugün 28.10.2013 saat 20.24'te müşteri hizmetlerini aradım. Bu sms'ler iptal olmuştur geri veremeyiz diyor.Neden bunu müşteriye yüklüyorsunuz? Bu bence Vodafone'un hatasıdır.Lütfen gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Adem E.
  20 Şubat
  22:47

  ya buraya teşekkür mesajı yazmıştım olayı çözecekler diye hala sorunumu çözmediler be. duyun sesimi artık..

 • Adem E.
  27 Kasım
  16:29

  Vodafon müşteri temsilcisine güvenerek teşekkür ettim ama hala yaptıklarıı hatayı düzeltmediler.Yeniden sözleşme istediler bayi den yine yanlış sözleşme imzalattılar.Bunu vurgulayarak tekrar tekrar söyledim ama yine kendi bildiklerini yaptılar.Her aradığımda farklı bir temsilci çıkıyor en baştan anlatıyorum.Bıktım artık,elimdeki asıl sözleşmeyi kendim vodafona faxlayacağım.Artık gerekli yerlere de şikayette bulunma vakti geldi neredeyse iki aydır oyalıyorsunuz.Hediye olarak gönderdiğiniz sms leride sildiniz.Müşteri memnuniyeti anlayışınız bu ise sizi tebrik ederim başka bir şey demiyorum..

 • Adem E.
  01 Kasım
  20:12

  Teşekkürler vodafon

 • Adem E.
  29 Ekim
  17:28

  Vodafone müşteri hizmetleri yetkilisine ilgi ve alakaları için çok teşekkür ederim.Sorunu çözmek için ellerinden geleni yaptılar.

 • 29 Ekim
  15:06

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.