06 Eylül 2013

Vodafone Bilgilendirme Gereği Duymuyor!

Yaklaşık 10 senelik bir Vodafone kullanıcısıyım. Şu ana kadar da Vodafone'a güvenerek gayet memnundum. Ağustos ayında her yöne 100 sms mini paketimi bitirdim paketim bitince ayrı olarak 500 sms her yöne midi sms paketi satın aldım. Bana Vodafone tarafından onay mesajı geldi ve sms paketimi 31 Ağustos 2013 tarihine kadar kullanabileceğim yazılıydı. Buna güvenerek sms paketimi gayet rahat kullandım.

Eylülde gelen fatura 91 TL'lik bir faturaydı. Vodafone fatura itirazını yaptığım halde bir hata görmedi ama Vodafone müşteri memnuniyeti kaygısını bir kenara atarak paket aşımı yapan müşterisini bilgilendirmedi. Vodafone 850 TL'lik fatura aşımı yapmayana kadar da bilgilendirmiyor muş! Var mı böyle.

Sema 37 Okunma

Cevaplar

 • Sema 10 Eylül 2013

  en kısa zamanda hattımı başka bir operatöre taşıyacağım sevgili Vodafone...

 • Vodafone Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınıza tanımlanan herhangi bir sms opsiyonu bulunmamakta olup,onay sms 'i gönderilmediği tespit edilmiştir.Bu bağlamda ücretlendirilmenizde sorun tespit edilmediği bilgisini paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Sema 08 Eylül 2013

  Hala vodafone'dan bir cevap bekliyorum aksi takdirde sözleşmeme rağmen hattımı kapatacağım.

 • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön