29 Nisan 2013

Vodafone Bilgilendirme Eksikliği,Takipsizliği ve İnternet Kullanım Ücreti!

1 senedir 50 TL ödediğim Genç avantaj tarifesi ve BİS paketi kullanıyorum. Bu ay 340 TL fatura geldi. Müşteri hizmetleri ve Vodafone bayisinden öğrendiğim üzere sürem dolmuş ve bu tarifesiz olarak konuşmama yansıdığı söylendi. Fakat tarifemin bittiğiyle ilgili bana ne bir uyarı ne bir bilgi verildi. Ayrıca bis paketim olmasına rağmen normal ınternet kullanıyormuşum gibi borcuma eklenmiş. 340 TL faturam bilgilendirilmediğim tarife bitişinden kaynaklı konuşmalarım ve bis paketim olmasına rağmen ekstra ınternet ücreti şeklinde bana yansımış ve bu konuyla ilgili VODAFONE kendilerinden kaynaklı bir sorun olmadığını söylüyor. İki kez itiraz ettim. Fakat hep kendilerinden kaynaklanmadığını söylüyorlar.

Orçun 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, ücretlendirme itirazınızın sonuçlandığını ve fatura hesabınıza alacak girişi yapıldığını belirtmek isteriz. Hesaba iade işlemlerinin gerçekleşmesi için, banka hesap bilgileri, iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçe ve kimlik fotokopisi; kendi hesabınız yok ve hesap başka birine ait ise o kişinin ve kendinizin kimlik fotokopisi, banka hesap bilgileri , iban no, imza ve irtibat numarasını içeren dilekçenizi 0212 3675000 nolu faks numaramıza göndermeniz yeterli olacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön