Vodafone Bilgilendirme Eksikliği!

Nazif C. |

SMS paketi kullanırken SMS'in iptali talep edilmediği halde iptalinin gerçekleşmesinden dolayı 1.500 TL gibi bir fatura geldi. Müşteri hizmetleriyle konuşmama rağmen hala sonuç yok. Tarifem sadece dakika bazlıydı ilave SMS paketimi yaptım. Bana bu borcun benim iptalini istediğim için olduğunu söylediler. Hem ilave faturaya SMS ekleyip hem iptal ettirip birde üstüne iptal ettirdiğim halde hala paket olmadığı halde SMS göndermem kadar saçma bir durum daha olamaz.

Etiketler :

Paket-Tarife İptal Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Aralık
  14:49

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup,15.12.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır.

  Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz.

  Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 11 Aralık
  13:47

  Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.