29 Ağustos 2014

Vodafone Bilgi Vermiyor.

2 ay önce hattımı Amerika'da kullanmak için 60 dk yurtdışı planı satın aldım. Ancak hattımı 60 dk olarak kullanabileceğim zaman aralığı bana herhangi bir yolla bildirilmedi. Ben ise bu zaman aralığı bildirilmediği için ve herhangi bir kural yada sözleşme yaparak satın almadan aldığım
bu dakikaları kullandım.

Ancak ay sonu eve döndüğümde faturamın 467 lira olması sonucu yaşadığım şok sonucu Vodafone yetkililerinden işin içinde Rainbow denilen bir sistemin olduğu ve bana bu paketi satın alırken anlatılması gerekilen ve anlatılmayan pek çok detay olduğunu öğrendim.

Vodafone'a bireysel tüketici hakları ihlalinden dolayı dava açmayı planlıyorum. Resmen saf yerine konduğumu ve bir çeşit haksızlığa uğradığımı ve herhangi bir sözleşme yapmadığımdan dolayı bu üçü açık ihlalin başka bir kişinin başına gelmemesi için uğraşmayı düşünüyorum.

Goknil 1.235 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi29 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön