16 Aralık 2013

Vodafone Bilgi Verip Ücret Kesiyor!

15:12:201307:19:30 Tarih/Saatte Vodafone tarafından gereksiz bir tarihte bugün mesajı alarak 2.4 TL liram kesilmiştir. Bunun iadesini istiyorum. Ayrıca çok gereksiz bir bilgi için 2.4 TL kesilmesi de çok gereksiz, bilgi veriyorsanız ücretsiz yap.

Kerim 51 Okunma

Cevaplar

  • Kerim18 Aralık 2013

    Ya kardeşim ben üyelik falan yapmadım bişey de istemiyorum bana 2.4 TL mi geri verin gereksiz bi mesaja 2.4 TL nedir. Ben bişey istemedim mesaj geldi 2.4 TL kesildi...

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 18.12.2013 tarihinde mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön