28 Mayıs 2014

Vodafone Bilgi Verilmeden Tarife Değişikliği Yapılmış.

546440*****- 549744**** no'lu hatlarımın tarifesi tarafıma herhangi bir bilgi verilmeden, bildirim yapılmadan şirket tarafından değiştirilmiş ve bu değiştirilen tarife üzerinden ücretlendirme yapılmış. Bu ücretlendirmeye göre yüksek miktarda fatura gelecek. Son bir haftadır görüşmediğim Vodafone müşteri temsilcisi kalmadı sanırım, hepsine ayrı ayrı dert anlatmama rağmen, olumlu bir sonuç alamadım. Şirket yetkililerinden bu ücretlendirmenin iptal edilerek eski tarifeme göre ücretlendirilmesini rica ediyorum.

Semih 96 Okunma

Cevaplar

 • Semih01 Eylül 2016

  İlgili site değerlendirme yapmamı istediği için, yazıyorum. Bu sorunu Vodafone'daki ilgili yetkili kişiler maalesef çözemediler. Her arayışımda tek yaptıkları, bilgilerinizi kontrol ediyorum, bilgilerinize ulaşmaya çalışıyorum. Kaydınız açıyorum, en kısa zamanda size geri dönüş sağlanacaktır. Böyle diye diye en az altı ay geçti. Ben artık aramaktan usandım, her müşteri temsilcisine ayrı ayrı dert anlatmaktan bıktım. Onun için teşekkür falan etmiyorum.

 • Semih08 Temmuz 2014

  çözüm yerine, sorun üreten bir şirket... Hat sahibine bilgi verilmeden tarife değiştiriliyor, çok yüksek fatura ödemek zorunda brakılıyor ve çözüm olarakta gerekli kontrollerin sağlandığını belirtiyorlar. Bu mudur çözüm ?

 • Semih12 Haziran 2014

  Müşteri hizmetleri ile (542) defalarca yaptığım görüşmelerden sonuç alamadığım için bu sitede şikayette bulundun. Ancak çözüm olarak yine 542'yi aramam gerektiğini belirtmişler. Benim sorunum vodafone'a ulaşmamak değil, bana bilgi verilmeksizin yapılan tarife değişkliği ve ücretlendirme. sorunum bu. bu faturanın yeniden düzenlenip eski tarifeme göre ücretlendirilmesini talep ediyorum.

 • Vodafone Temsilcisi09 Haziran 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 03.06.2014 ve 09.06.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi28 Mayıs 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön