Vodafone Bilgi Verilmeden Tarife Değişikliği Yapılmış.

Semih T. |

546440*****- 549744**** no'lu hatlarımın tarifesi tarafıma herhangi bir bilgi verilmeden, bildirim yapılmadan şirket tarafından değiştirilmiş ve bu değiştirilen tarife üzerinden ücretlendirme yapılmış. Bu ücretlendirmeye göre yüksek miktarda fatura gelecek. Son bir haftadır görüşmediğim Vodafone müşteri temsilcisi kalmadı sanırım, hepsine ayrı ayrı dert anlatmama rağmen, olumlu bir sonuç alamadım. Şirket yetkililerinden bu ücretlendirmenin iptal edilerek eski tarifeme göre ücretlendirilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Habersiz Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Semih T.
  01 Eylül
  21:15

  İlgili site değerlendirme yapmamı istediği için, yazıyorum. Bu sorunu Vodafone'daki ilgili yetkili kişiler maalesef çözemediler. Her arayışımda tek yaptıkları, bilgilerinizi kontrol ediyorum, bilgilerinize ulaşmaya çalışıyorum. Kaydınız açıyorum, en kısa zamanda size geri dönüş sağlanacaktır. Böyle diye diye en az altı ay geçti. Ben artık aramaktan usandım, her müşteri temsilcisine ayrı ayrı dert anlatmaktan bıktım. Onun için teşekkür falan etmiyorum.

 • Semih T.
  08 Temmuz
  11:35

  çözüm yerine, sorun üreten bir şirket... Hat sahibine bilgi verilmeden tarife değiştiriliyor, çok yüksek fatura ödemek zorunda brakılıyor ve çözüm olarakta gerekli kontrollerin sağlandığını belirtiyorlar. Bu mudur çözüm ?

 • Semih T.
  12 Haziran
  19:29

  Müşteri hizmetleri ile (542) defalarca yaptığım görüşmelerden sonuç alamadığım için bu sitede şikayette bulundun. Ancak çözüm olarak yine 542\'yi aramam gerektiğini belirtmişler. Benim sorunum vodafone\'a ulaşmamak değil, bana bilgi verilmeksizin yapılan tarife değişkliği ve ücretlendirme. sorunum bu. bu faturanın yeniden düzenlenip eski tarifeme göre ücretlendirilmesini talep ediyorum.

 • 09 Haziran
  12:51

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.
  03.06.2014 ve 09.06.2014 tarıhlerinde tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Mayıs
  15:19

  "
  “ Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”
  "