Vodafone Bilgi Verilmeden Cihaz Kampanyasına Alındık!

Ayca A. |

14.06 cumartesi Ankara Cepa bayisinden cihaz alırken,hiç bir bilgi verilmeden cihaz kampanyasından faydalandırıldık.Cihazları aldıktan sonra eşime ve bana sms ile red aile indiriminin sonlandırıldığı bildirildi. Bayiyi aradım ve böyle bir bilginin verilmediğini söyledim.Bana zaten red aile kampanyasının bittiğini ve bir kerelik olduğunu söylediler.

Çağrı merkezi beni aradığında ise cihaz almasaydım bu kampanyanın uzatılabileceğini belirtti. Bıraktığım şikayet kaydı ise bayiden bütün bilgiler müşteriye verildi notu düşülerek anında kapatıldı.2 gün önce görüştüğüm çağrı merkezinin faturam için verdiği bilgi ile bugün görüştüğüm tamamen farklıydı.Müşteriye saygı yok, değer yok.

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Sorun Çözme/Yönlendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Haziran
  16:42

  "Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.

  23.06.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • 19 Haziran
  17:55

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.