09 Mayıs 2013

Vodafone Bilgi Verdiğini İddia Ediyor!

18 nisan tarihinde habersiz tarife değişikliği nedeniyle şikayet ettiğim Vodafone dan olumsuz yanıt aldım. Bilgi mesajı vermedikleri halde verdik dediler. Bugün müşteri temsilcisi ile konuşma sırasında tarifemin şubat ayında bittiğini, mart ayında 500 dakika limitimi geçmediğim için, nisan ayındaki bu sorunumun çözülemeyeceğinden bahsetti.

Ben tarifemin değiştiğini 2 ay boyunca bilmediğim için nasıl şikayet edebilirdim ki! Şuanda hattımı kapatmak istiyorum fakat aylık 30 tl olan sabit faturam haksız yere 132 lira geldiği için ödemek istemiyorum ve bu sorunu Vodafone ile çözemiyorum.

Tuğçe 17 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,506601****numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde ücretlendirme şikayetiniz uzman ekiplerce incelenmiş olup,ücretlendirmenize yönelik sorun olmadığı tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön