Vodafone Bilgi SMS'i Gönderdiğini İddaa Ediyor!

Vedat D. |

Vodafone faturam hakkında paylaşım yapmak istiyorum. Bu ikinci kez başıma gelen bir olay. Vodafone süre bildirim sms'i geldiğini onların ekranlarında gözüktüğünü söylüyor ama o tarihler arasında bana gelen sms yok. Bu olay başıma daha önceden gelmişti. Vodafone'dan aradılar ve sistemde gittiğini gözüktüğünü ama bana ulaşmadığını belirttiler.

Bu yaşadığım ikinci olay. Bu yüzden tekrar incelenmesini böyle bir olay olmadığını belirtiyorum. İstenirse telefonun sms ekranın size resmini yollayabilirim. Acil olarak dönüş sağlamanızı rica etmekteyim. Yoksa bu konuda tüketici mahkemesine başvuru yapacağım bilginize.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme Paket Aşım Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  14:24

  Değerli Abonemiz,

  sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-15 14:32:44 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 09 Nisan
  17:14

  " Değerli Abonemiz,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin
  Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.


  Saygılarımızla,
  Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."