09 Nisan 2014

Vodafone Bilgi SMS'i Gönderdiğini İddaa Ediyor!

Vodafone faturam hakkında paylaşım yapmak istiyorum. Bu ikinci kez başıma gelen bir olay. Vodafone süre bildirim sms'i geldiğini onların ekranlarında gözüktüğünü söylüyor ama o tarihler arasında bana gelen sms yok. Bu olay başıma daha önceden gelmişti. Vodafone'dan aradılar ve sistemde gittiğini gözüktüğünü ama bana ulaşmadığını belirttiler.

Bu yaşadığım ikinci olay. Bu yüzden tekrar incelenmesini böyle bir olay olmadığını belirtiyorum. İstenirse telefonun sms ekranın size resmini yollayabilirim. Acil olarak dönüş sağlamanızı rica etmekteyim. Yoksa bu konuda tüketici mahkemesine başvuru yapacağım bilginize.

Vedat 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-04-15 14:32:44 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi09 Nisan 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön