12 Ağustos 2013

Vodafone Bilgi Paylaşımı!

Telefonum yanımda dururken Vodafone özel servisi Fixmobi'den, iznim olmadan Fixmobi'ye ücretli abone olduğumu bildiren sms geldi. Hemen 542'den arayıp iptalini sağladım ancak bu servisin aynı ay içerisindeki faturama yansımasını istemiyorum.

Daha öncede gece ve gündüz alakasız saatlerde yine Vodafone bir özel servisle benim iletişim bilgilerimi paylaşıp bana rahatsız edici mesajların gelmesine sebep olmuştur. Bunun üzerine böyle servislere hattımın kapatılmasını istemiş olmama rağmen böyle bir şeye yine maruz kalıyoruz. Acil bunların ve reklamın her türlüsünün engellenmesi talep ediyorum.

Ceren 77 Okunma

Cevaplar

  • Ceren10 Eylül 2013

    Bana herhangi bir mail gelmedi ve en başta telefonla iletişime geçilmesi gerektiğini istemiştim zaten ve sorunum çözülmedi ücreti t

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 12.08.2013 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi12 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön